Από την AIESEC λάβαμε το παρακάτω μήνυμα:
Είσαι φοιτητής και ενδιαφέρεσαι για μια πρωτότυπη εθελοντική εμπειρία, που θα σου δώσει την ευκαιρία να γνωρίσεις και να αλληλεπιδράσεις με έναν εθελοντή από τελειώς διαφορετική χώρα και κουλτούρα;
Θέλεις να γνωρίσεις φοιτητές από όλο τον κόσμο, να μάθεις τις συνήθειές τους και να ζήσεις μαζί τους αξέχαστες εμπειρίες;
Τότε, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να συμπληρώσεις την αίτησή σου για το πρόγραμμα Global Host της AIESEC στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμειο Θεσσαλονίκης, και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου άμεσα!
Κάνε την αίτησή σου ΤΩΡΑ στο παρακάτω link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdelMtrh0h7BGRb4In3nNITH1Xm4KIobDWacu1r9MIuMFqXWA/viewform?usp=sf_link
Κατηγορία :