Αγαπητές φοιτήτριες και αγαπητοί φοιτητές,
Όπως όλος ο κόσμος, έτσι και η χώρα μας δοκιμάζεται από την πανδημία του κορονοϊού. Χρειάζεται ψυχραιμία, προσοχή και να τηρούμε τις οδηγίες των ειδικών και των αρμόδιων Αρχών.
Όπως γνωρίζετε, το ΑΠΘ θα παραμείνει κλειστό μέχρι τις 25 Μαρτίου. Εικάζω ότι είναι πιθανό αυτή η περίοδος να παραταθεί.
Θα κάνουμε κάθε προσπάθεια να μείνουμε σε επαφή όλο αυτό το διάστημα, ώστε να μην αποκοπούμε από τη δουλειά μας και από το εκπαιδευτικό έργο. Σας ζητώ να παρακολουθείτε συχνά το e-learning των μαθημάτων σας, τα e-mail σας, καθώς και την Ιστοσελίδα και τη σελίδα Facebook του Τμήματος.
Αναλυτικότερες ανακοινώσεις για όλα τα θέματα θα υπάρξουν τις αμέσως προσεχείς μέρες.
Να είστε όλες και όλοι καλά!
Με εγκάρδια αισθήματα,
Άρης Στυλιανού
Πρόεδρος του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών
Κατηγορία :