Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με τη διάταξη του άρθρου 33 παρ.2 του Ν.4009/11, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, το Κέντρο Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης θα ενεργοποιήσει για το διάστημα ως τις 11 Μαρτίου το σύστημα δηλώσεων εγγραφής του εαρινού εξαμήνου 2015-2016 για το σύνολο των Τμημάτων του Α.Π.Θ.
Η δήλωση εγγραφής εξαμήνου είναι υποχρεωτική για τους προπτυχιακούς φοιτητές όλων των Τμημάτων του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και υποβάλλεται ηλεκτρονικά από την ιστοσελίδα m.auth.gr ή από την εφαρμογή για κινητά ΑΠΘ mobile (διαθέσιμη σε android και iOS), επιλέγοντας Ηλεκτρονική Γραμματεία-> Δήλωση εγγραφής εξαμήνου.
Η είσοδος πραγματοποιείται με τα στοιχεία του ιδρυματικού λογαριασμού.